Manicure hybrydowy i propozycja podążająca w stronę wiosennego słońca 🌞

 

Jak widać, krótkie i 'frenchowe' paznokcie nie muszą być nudne !!! 

 

Ja jestem fanką neutralnych stylizacji 💅 A to za sprawą ich 'plastyczności' i uniwersalności 👍. W zależności od potrzeby, nastroju, stroju, okazji lub przypadku 🤪 dopasowują się do naszego życia. Zdaję sobie sprawę, że wiele kobiet nie zwraca uwagi na to, czy kolor paznokci pasuje im do ubrania (a w zasadzie odwrotnie 😅 , bo ten sam manicure hybrydowy towarzyszy nam 2-3tyg). Ja zawsze zwracam na to uwagę 😊. Możliwe, że to zboczenie zawodowe, ale znam więcej takich osób 💪💪💪, a w zasadzie większość naszych klientek też tak ma 😍. 

 

Co jeszcze przemawia za półtransparentnymi kolorami w odcieniach bieli, beżu, czy różu?

 

Myślę, że te osoby, których nie przekonał powyższy argument, będą bliższe opinii, że taki kolor, to dobry pomysł na brak odrostu przez dłuższy czas 💅😁 .Kolejna rzecz, to kamuflaż 😎💅. Jeśli mamy coś do ukrycia, tj. niesymetryczny paznokieć, z powodu złamania, jeden krótszy od pozostałych lub nierówny łuk wału paznokciowego, którego nie lubimy, to te neutralne kolory świetnie zamaskują ww. defekty 😉 (w tym przypadku możemy też użyć kryjącego koloru nudne w odcieniu zbliżonym do naszej skóry).

 

 Są zawody, w których kobiety nie mogą mieć pomalowanych paznokci, ale wiele z nich, to takie, w których nie mogą mieć jedynie kolorowych 😉. Również tu wysokości zadania stają nasze jasne, półprzeźroczyste neutrale 👌.Dzisiejszym ostatnim atutem kolorów, których kiedyś używano jedynie do klasycznych stylizacji french, jest ich świeży, nienaganny i elegancki ton. Warunkiem jest użycie materiałów dobrej jakości! Inaczej Wasz 'czysty' kolor może zamienić się w żółty, bury lub po prostu brudny, po kontakcie z nowymi jeansami👖 lub dymem papierosowym 🚭 .

 

Przekonałam kogoś do wypróbowania omawianej palet barw??? 😉

 

ZAPRASZAMY DO  SALONU NA WYJĄTKOWY MANICURE :)

 

Mili Beauty 

 

- manicure

- pedicure

- przedłużanie i stylizacja rzęs 

 - zabiegi kosmetyczne

 

Warszawa - Powiśle

 

 

11 marca 2019

MANICURE HYBRYDOWY - NATURAL

 725 599 991

Mili Beauty x Boho Spa

SALON KOSMETYCZNY
WARSZAWA OCHOTA

Milena Pułka-Ziarek

ul. Tarczyńska 5/9/lok 9B

02-025 Warszawa

 

 

Mili Beauty

725 559 991