Kto lubi ciemne paznokcie u stóp? A ciemne i błyszczące?? A ciemne błyszczące i holo???

 

Ale... czy to właśnie kolor, czyli to co widzimy, w pedicurze jest najważniejszy?

 

Kilka iście wiosennych dni sprawiło, że zaczynamy przywiązywać większą uwagę do naszych stóp ( chociaż jeszcze ich nie pokazujemy na ulicach 😅)- tak działa na kobiety słońce ☀️. Oczywiście wiele kobiet robi pedicure👣 regularnie przez cały rok i to jest najlepsze rozwiązanie dla ciała i ducha ❤.

 

Natomiast jedynie okazjonalne (raz w roku 😱), jak i zbyt częste zabiegi pielęgnacyjne szkodzą naszym stopom. Niektóre kobiety uważają, że jeśli nie pokazujemy stóp w zimie, to po co o nie dbać... A no po to, żeby były zdrowe!

 

Coraz częściej mamy problemy ze stopami. Wrastające paznokcie, onycholiza, odciski i modzele- to kilka najpopularniejszych patologii stóp. Spowodowane są m.in. niewygodnym i źle dobranym do naszych stóp i trybu życia obuwiem, nadmierną tuszą, ciążą, wadami postawy, czy złą pielęgnacją. Przy pozornym 'radzeniu sobie' w warunkach domowych z tymi przypadłościami, tylko sobie szkodzimy!!! Kiedy wszystkie domowe metody tuszowania problemu zawodzą, a chodzić się już normalnie nie da 😉, wtedy 'na już' szukamy ratunku u specjalisty... A powinno być odwrotnie: przy pierwszych objawach powinnyśmy się skonsultować i skorygować problem, a później, w domu stosować się do zaleceń. Oczywiście, jeśli regularnie co 3-6tyg udajemy się do pedicurzystki, to ona powinna stosować działania profilaktyczne, jak i trzymać rękę na plusie, kiedy zaczyna się coś złego dziać. Jesli się przyjrzymy drugiej skrajności, czyli obsesyjnemu dbaniu o stopy, to jest ona równie niebezpieczna jak pierwsza. Do takich sytuacji zalicza się: zbyt częste tarkowanie stóp i stosowanie kwasów w warunkach domowych, profilaktyczne, zbyt mocne przycinanie i zwężanie paznokci, zbyt głębokie wycinanie skórek.

 

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi dla Twoich stóp :)

 

 

ZAPRASZAMY

 

Mili Beauty 

 

- manicure

- pedicure

- przedłużanie i stylizacja rzęs 

 - zabiegi kosmetyczne

 

Warszawa - Powiśle

 

26 lutego 2019

WIOSENNY PEDICURE 
I ZDROWE STOPY

 725 599 991

Mili Beauty x Boho Spa

SALON KOSMETYCZNY
WARSZAWA OCHOTA

Milena Pułka-Ziarek

ul. Tarczyńska 5/9/lok 9B

02-025 Warszawa

 

 

Mili Beauty

725 559 991